O firmie johann

Firma „JOHANN” zajmuje się międzynarodowym przewozem osób, szczególnie do Niemiec i Holandii. Początek naszej działalności to rok 2005. Od tego czasu stale podnosimy swoje kwalifikacje i kwalifikacje kierowców, których doświadczenie pozwala na to, by nasi klienci bezpiecznie i komfortowo dotarli do planowego miejsca.

Przewozy organizujemy codziennie w obie strony, oferujemy opcję ‘’od drzwi do drzwi ‘’.

Działamy na terenie województw: opolskiego, śląskiego oraz małopolskiego (Kraków).

Profesjonalne przewozy

Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną i fachową obsługę przewozu osób. W myśl o Państwa komforcie, pragniemy zapewnić z naszej strony profesjonalne i fachowe zorganizowanie przejazdu, niezależnie od terminu.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, to też każdy kierowca zanim zacznie pracę w naszej firmie, poza wymaganym stażem pracy w zawodzie kierowcy, przechodzi dodatkowo wewnętrzne testy. Wszystko po to żeby dowieźć wszystkich pasażerów zawsze bezpiecznie. W dodatku wysokich kwalifikacji i umiejętności naszych pracowników, na szczególną uwagę w naszej firmie zasługuje również ich komunikatywność i otwartość.

Ze swoich obowiązków wywiązujemy się wzorowo, realizując zlecenia solidnie i terminowo. W efekcie konsekwentnej realizacji naszej polityki rozwoju, możemy poszczycić się systematycznie zwiększającą się liczbą klientów oraz aktywnym rozwojem sieci połączeń oferowanym przez naszą firmę.

Ponadto, każdy pasażer podczas podróży z nami jest ubezpieczony, posiadamy również OC Przewoźnika.

Posiadamy następujące licencje i certyfikaty (kliknij na zdjęcie aby je powiększyć):

Nasze busy

Dysponujemy taborem nowoczesnych i wygodnych samochodów dostosowanych do wymogów i potrzeb współczesnego klienta. Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym, zdając sobie sprawę że Państwo jesteście najważniejsi.                                  Nasze samochody są wyposażone w:

Jedziesz z nami?

Kontakt

     ul. Prusa 12, 47-400 Racibórz
    przejazdy@johann.pl
    +48 721 721 602
    +48 77 481 23 11

Pn – Sb   8.00 – 22.00
Niedz      9.00 – 19.00